Lieknėjimo diržo paslaptys

Lieknėjimo diržo paslaptys. Tikriausia ne vienas esame pagalvoję, jog nelaukiame tos dienos, kai reikės pripažinti, kad užaugo pilvukas. Šios mintys dažniausiai užklumpa tuomet, kai tenka iš spintos traukti atviresnius, aptemptus drabužius ar maudymosi kostiumėlius. Tačiau pirmoji pagalba padidėjusiam pilvui gali būti lieknėjimo diržas.

Lieknėjimo diržas yra neopreninė (spec. medžiagos) juosta, sukurta tam, kad padėtų numesti papildomus kilogramus nuo juosmens. Šis diržas pakelia kūno temperatūrą, taigi daugiau prakaituojama, o kartu mažta ir centimetrai nuo pilvuko.
Užsijuoskite lieknėjimo diržą po drabužiais, kai einate į sporto salę ir taip efektyviau mažinsite juosmens apimtis. Negana to, diržą užsijuoti galite visuomet, kai atliekate bet kokius fizinius pratimus: einate pabėgioti, sportuojate namuose, minate dviračio pedalus, šokate aerobiką ar tiesiog einate pasivaikščioti. Visais minėtais atvejais kūnas greičiau įkais, daugiau prakaituosite juosmens srityje, o kartu ir mažinsite centimetrus.

Netgi jei jūs tik pradedate savo kelionę lieknėjimo pasaulyje, neopreninis diržas gali padėti. Tvirtai apsijuosę diržu atrodysite kur kas lieknesni, kadangi būsite priversti įtraukti pilvą. Sporto salėje ar kitur galėsite dėvėti aptemptus marškinėlius ir atrodyti lieknai.

Be to, lieknėjimo diržas ne tik padeda įtraukti pilvą, tačiau ir tiesina nugarą. Diržas priverčia jus išsitiesti, kadangi juo apsijuosus sunku susikūprinti. Dėvėkite neopreninį diržą netgi tuomet, kai atliekate įvairius namų ruošos darbus ar dirbate sode. Tai palengvins jūsų stuburo apkrovas ir neleis taip greit pavargti.