10 daktaro Ozo lieknėjimo įsakymų

10 daktaro Ozo lieknėjimo įsakymų..

1.    Nedėvėk per siaurų kelnių

Drabužiai yra ankstyvas sustorėjimo signalas. Kai tampa sunku užsisegti džinsus, reikėtų tapti budresniems. Jei ir toliau nešiosite per siaurus drabužius, leisite sau ignoruoti, jog kūnas didėja. Juk daug lengviau ignoruoti nesusisegančius džinsus ir „supakuoti“ priaugusius kilogramus po jais.

2.    Nesaugok spintoje didelių drabužių

Jei spintoje liks drabužiai, kuriuos dėvėjote, kuomet turėjote viršsvorio, tuomet žinosite, kad visuomet turėsite kuo apsirengti kilogramams sugrįžus. Geriau išmeskite tuos didelius džinsus…

3.    Nevalgyk mėsos, kuri vaikšto keturiomis kojomis daugiau nei kartą per savaitę

Mėsos produktai, pagaminti iš gyvūnų, kurie vaikšto keturiomis kojomis, savo sudėtyje turi daugiau sočiųjų riebalų. Tuo tarpu tie produktai, kurie pagaminti iš dvikojų gyvūnų (vištienos) arba iš „bekojų“ gyvūnų (žuvies), jų turi kur kas mažiau. Be to, moterys, kurios valgo raudoną mėsą daugiau nei kartą per savaitę, turi didesnių šansų susirgti širdies ligomis.

4.    Stenkis neužkandžiauti

Sugalvokite, ko norite, dar prieš atidarant šaldytuvą, pasiimkite tai ir uždarykite duris. Dažnas „lindimas“ į šaldytuvą lemia įmpulsyvų valgymą ir dažnai persivalgymą.

5.    Nevalgyk vakare, bent po 19:30 val.

Jei valgysite vėlai vakare, tikėtina, kad tai darysite prie televizoriaus (valgydami prie televizoriaus nekreipiate dėmesio, ko ir kiek dedatės į burną), ir tikėtina, kad rinksitės labiau kaloringus užkandžius.

6.    Į lėkštę krauk maisto tiek, kad jis pasiskirstytų ne daugiau nei 5 cm nuo lėkštės krašto

Daugiau maisto – daugiau kalorijų.

7.    Kramtyk maistą ne mažiau nei 20 kartų

Kramtymas leidžia organizmui suprasti, kad valgote, tuo pačiu skatindamas pilnumo pojutį po tam tikro laiko. Jei kramtysite nepakankamai, šiam procesui užbėgsite už akių ir suvalgysite daugiau, kad pajustumėte pasitenkinimą.

8.    Nesigviešk svetimo kąsnio

Jei per dieną vis nugvelbsite iš ko nors kąsnį sumuštinio ar kito užkandžio, lengvai gausite 1000 nereikalingų kalorijų.

9.    Stenkis nesinešioti smulkių pinigų

Niekas taip nemyli smulkiųjų, kaip užkandžių pardavėjai. Jei smulkius pinigus nuolat nešiojatės kišenėje, esate vienu žingsniu arčiau kaloringo užkandžio.

10.     Nevalgyk stovėdama

Valgant atsisėdus geriau atkreipiamas dėmesys į tai, ką valgome, be to, galima valgyti lėčiau.

Šaltinis: http://www.doctoroz.com