Jūs ir Jūsų augintinis turite antsvorio? Lieknėkite kartu!

Jei ramybės neduoda keli papildomi kilogramai, atkreipkite dėmesį į mitybą bei fizinį aktyvumą. Na, o kad rūpintis lieknėjimu ir formų dailinimu būtų smagiau, įtraukite į procesą ir savo keturkojį, jeigu problemų dėl svorio turi ir jis. Ne paslaptis, šunys tikrai yra vieni iš geriausių žmogaus draugų, tad kodėl nepradėjus lieknėjimo iššūkio su tokia kompanija?

Mityba lieknėjimo kontekste

Tai, ką dedame į burną mes ar mūsų augintinis, yra labai glaudžiai susiję ne tik su savijauta, bet ir su kūno formomis. Tad jei nusprendėte atsikratyti papildomų kilogramų, į racioną įtraukite sveikus produktus, valgykite saikingai, neužkandžiaukite, ypač vakarais ir naktimis, ar pan. Geriausia, jei šiuo klausimu pasikonsultuosite su dietologu, kuris sudarys mitybos planą.

O ar žinote, jog egzistuoja dietinis maistas šunims? Taigi laikytis dietos ir maitintis sveikai galėsite drauge su keturkoju.

Fizinis aktyvumas reikšmingai prisidės prie kūno formų dailinimo

Šalia mitybos lieknėjant labai svarbu ir fiziškai pakankamai judėti. Įtraukite į tai savo keturkojį ir pamatysite, jog ši veikla taps tikrai smagesnė. Fiziniam aktyvumui su šunimi idealiai tiks vaikščiojimas, bėgiojimas, važiavimas dviračiu, šiaurietiškas ėjimas. Šios veiklos ne tik užtikrins, kad būsite fiziškai aktyvūs, tačiau drauge ir leis daugiau laiko praleisti lauke, kvėpuoti grynu oru, kas gerai savijautai taip pat bus į naudą!