Kaip telefonas gali pasitarnauti sportuojant?

Šiuolaikiniai telefonai nustebina net didžiausius šių prietaisų skeptikus – didžiulė galimybių gausa leidžia labai palengvinti kasdienybę, efektyviai planuoti laiką, operatyviai rasti norimą informaciją, bendrauti su bičiuliais ir artimaisiais, šie prietaisai nepamainomi net ir sportuojant. Kuo naudingi jie gali būti fizinio aktyvumo kontekste?

Programėlės

Programėlių gausa labai maloniai nustebins – rasite itin platų pasirinkimą įvairioms treniruotėms: viso kūno ar atskirų sričių raumenų treniravimui, kūno stiprinimui, jogai, aerobikai ir daugybei kitų. Pasirinkite, kas aktualu Jums, suveskite savo duomenis, laukiamus rezultatus ir programėlės Jums pateiks kiekvienos dienos treniruočių programas. Negana to daugelis programėlių suteikia progą stebėti savo progresą.

Kai kuriuose telefonuose jau yra įdiegtos sveikatos programėlės. Tokie, pavyzdžiui, yra https://www.bite.lt/huawei-telefonai.

Sportuojantiems naudingos ne tik sporto, bet ir mitybos programėlės, kurias irgi galite turėti savo telefone. Patogiai skaičiuokite suvartojamas kalorijas, gaukite mitybos planus ir pan. Tai labai lengvas būdas sureguliuoti mitybą. Yra programėlių, kuriomis patogiai skenuosite produktų brūkšninius kodus ir Jums bus pateikta visa informacija apie produktą, jo sudėtį, vertingas ir nepageidaujamas medžiagas bei kt.

Žingsniai ir atstumai

Daugelis šiuolaikinių telefonų modelių skaičiuoja nueitus žingsnius, kas daugelį motyvuoja judėti daugiau, kad būtų pasiektas tas trokštamas skaičius – 10 000 žingsnių per dieną. Taip pat telefone galite atsisiųsti programėles, kurios matuos nueitą ar dviračiu nuvažiuotą atstumą, sudegintas kalorijas – tai irgi padės siekti savo tikslų ir tobulėti.

Muzika

Bėgant, važiuojant dviračių, naudojantis treniruokliais ir pan. daugeliui patinka klausytis muzikos. Tad įdarbinkite telefoną ir ausines bei savo sporto laiką paįvairinkite mėgiama muzika.

Susiekite su kitais įrenginiais

Išmaniuosius telefonus galite susieti su išmaniosiomis apyrankėmis ar išmaniaisiais telefonais – prietaisais, kurie yra ypač funkcionalūs treniruočių, sporto kontekste.